iWatermark

Windows için Fotoğraflara Filigran Ekleme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66.56 MB
  • Version 2.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Plum Amazing
iWatermark; Windows tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, sosyal ağlarda paylaşacağınız fotoğraflarınıza filigran ekleyerek izinsiz kullanımın önüne geçmenizi sağlayan kolay kullanıma sahip bir fotoğrafa filigran ekleme yazılımıdır.

iWatermark; Windows tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, sosyal ağlarda paylaşacağınız fotoğraflarınıza filigran ekleyerek izinsiz kullanımın önüne geçmenizi sağlayan kolay kullanıma sahip bir fotoğrafa filigran ekleme yazılımıdır.

Instagram üzerinde veya farklı sosyal ağlarda paylaşılan fotoğraflar kopyalanarak çalınabiliyor. Bu durum düşünülerek tasarlanmış iWatermark uygulaması ile sosyal ağlarda paylaşacağınız fotoğraflarınıza filigran, mesaj, e-posta, url veya eğlenceli grafikler ekleyerek izinsiz kullanılmasını önleyebilirsiniz.

iWatermark yazılımı içerisinde; Filigran konumunu değiştirme, Pinch / yakınlaştırma / genişletmek filigran boyutunu değiştirme, Filigran döndürme, Toplu işlem desteği, Kolayca filigran ölçeği, donukluk, yazı tipi, renk, boyut, pozisyon ve açısını ayarlama, Grafik veya metin filigranı oluşturma, Kullanılabilir örnek filigranlar, Metin filigranı için 157 yazı tipi+44 iOS 7 yazı filigranı, 34 yüksek çözünürlüklü filigran, İmzanızı filigran olarak kullanabilme, Kolay kullanıma sahip arayüz, Barkod gibi bir QR filigran oluşturma (QR kodları bilgileri 4000 karakter içerebilir), Yüksek çözünürlükte kayıt ve Facebook, Flickr, Instagram, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşma gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Çalışmalarınızı ve telif hakkınızı korumak için iWatermark Pro yazılımını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
iWatermark indir